Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób przyniesie wynik w postaci oczekiwanych przez obydwie strony efektu, czyli usług księgowych prowadzonych na najwyższym poziomie. Nasze usługi księgowe opieramy o indywidualnie dobrane rozwiązania, które są w pełni dopasowane do charakterystyki i profilu działalności Państwa firmy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każda usługa będzie unikalna i taka jakiej Państwa firma potrzebuje w danym momencie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych nawet wtedy, gdy potrzebują Państwo wyjątkowo nietypowego rozwiązania – z przyjemnością je przygotujemy, ponieważ dla nas nie ma zadań niemożliwych do zaprojektowania i wdrożenia w praktyce!

Zapraszamy do kontaktu z nami Łódź – usługi księgowe dla Twojej Firmy.

Biuro Rachunkowe to ludzie pełni pasji i zaangażowania w branży księgowo rachunkowej, zadowoleni klienci oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra księgowych i kadrowców. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej polskich i zagranicznych klientów a nasze doskonale zlokalizowane biuro rachunkowe, wyposażone jest w najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalne oprogramowanie księgowe. Wszystkie dane klienta znajdują się na naszych własnych serwerach – nie udostępniamy danych finansowych ani osobowych na zewnątrz. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego – każdy z księgowych przechodzi coroczne szkolenia podatkowe w renomowanych instytucjach szkoleniowych.

Polityka firmy – nasz system wartości:

  • Nieustanny rozwój
  • Przejrzysta polityka cenowa
  • Dotrzymywanie zobowiązań
  • Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom
  • Partnerstwo w biznesie
  • Bezpieczeństwo, poufność i rzetelność informacji

W ciągu wielu lat działalności biura zdobyliśmy szerokie doświadczenie w dziedzinie księgowości, rachunkowości oraz administrowaniu kadrami i płacami.

Co roku wszyscy pracownicy zatrudnieni w biurze księgowym przechodzą szereg kompleksowych z zakresu przepisów podatkowych i księgowości oraz obsługi kadr i płac, co pozwala nam na przestrzeganie i monitorowanie nieustannie zmieniających się przepisów i regulacji prawnych, a także informowanie klienta o wszelkich zmianach i zagrożeniach podatkowych w ramach ich działalności. Naszym celem jest obsługa każdego z Klientów na najwyższym poziomie, co jest realizowane za pomocą stałego elektronicznego dostępu do dokumentów oraz szybką reakcją na zapytania i problemy Klientów, co sprawia, że mają oni pełną kontrolę nad swoimi finansami i bieżącymi sprawami księgowo – rachunkowymi.

Księgowość w Biuro Rachunkowe to pełne bezpieczeństwo i najwyższa jakość obsługi.

W momencie nawiązania współpracy z naszym biurem księgowym przenoszą Państwo pełną odpowiedzialność za realizacje i skutki powierzonych nam czynności i zadań na naszą firmę, dlatego też posiadamy ubezpieczenie OC od naszej działalności, jednak od samego początku świadczenia usług księgowo – rachunkowych nigdy nie musieliśmy z niego korzystać.

Naszą misją jest maksymalizacja korzyści i oszczędność czasu klienta przy najwyższej jakości usług i nowoczesnych narzędzi księgowych. Twój czas jest dla nas cenny!

Łódzkie biuro rachunkowo – księgowe  jest zlokalizowane w bardzo dogodnej lokalizacji, w centrum Łodzi przy ulicy Więckowskiego, dzięki czemu można do nas łatwo dojechać zarówno tramwajem, autobusem oraz samochodem. Jednak nie będą musieli Państwo nas często odwiedzać, ponieważ jako jedne z nielicznych łódzkich biur księgowych mamy własnego kuriera, który raz w tygodniu odbiera od Klientów dokumenty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i obdarzenia nas zaufaniem niezbędnym do skorzystania z naszych usług